ELEKTRONİK SİGARA NASIL ÇALIŞIR?

Written by admin. Posted in Sigarayı Bırakmak

ELEKTRONİK SİGARA NASIL ÇALIŞIR?

 

Elektronik sigara alışılagelen sigaralar kabil havaya duman ve tütün kokusu yaymamaktadır. özellikle sigarayı bırakmak isteyenler amacıyla mefkûre bir eser olan elektronik sigaralar kullandıktan ahir giderek sigara ihtiyacını azaltmakta ve bir ahir da bırakılmasına sebep olmaktadır. ancak dayanıklı insan elektronik sigaralar ile alışılagelen sigaralar arasındaki farkı bilmemektedir. elektronik sigara elbette çalışır düşkünlük eden amacıyla değişik şekillerde bu konunun açıklaması da yapılmaktadır.
elektronik sigara nasıl çalışır?
İçinde alan düz nikotin kapsülleri kişinin istediği nikotin seviyesinde nefes verilmesini sağlamaktadır. tütün yapraklarında katıksız olarak var olan nikotin elektronik sigaralarda en az seviyede alan alarak kişinin sigara içmece duygusu doygunluk etmektedir. buna ek olarak içindeki tütün esansı ile asıl hissi veren eser her nefeste içindeki bu maddeleri buharlaştırmaktadır. sâdır buhar ile duman hissi veren eser ucundaki led lamba ile ateş görünümünde olmaktadır. sigaranın içinde alan düz 20’den fazla dokuncalı madde elektronik sigaralarda alan almadığı amacıyla değişik tehlikeler defa açmamaktadır.
elektronik sigara elbette çalışır bellemek isteyenler amacıyla değişik internet sitelerinde de lazım açıklama verilmektedir. sigarayı bırakmak isteyenler amacıyla caydırıcı olan eser aynı zamanda da kullanım esnasında kişiye ve çevreye zarar vermeyecek şekilde tasarlanmaktadır. eser kartuşlarında nikotin seviyesi en aza indirilen eser giderek sigara içmece isteğini de azaltarak sigarayı bırakmak amacıyla etkili olmaktadır.

Geri Bildirim gönder...

admin

Sağlığınız ve geleceğiniz için en kısa zamanda sigarayı bırakın. Bırakma konusunda zorlanıyorsanız size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Yorum Yaz

Sosyal medya bağlantılarımız
Elektronik SigaraElektronik Sigara Bırakma