Elektronik Sigara Modelleri ve Fiyatları

Written by admin. Posted in Sigarayı Bırakmak

elektronik-sigara-modelleri-ve-fiyatlariTeknolojinin gelişimi ile paralel hareket eden kişiler kendilerine sunulan pek çok yeniliği takip etmektedirler. Bu yenilikler pek çok alan ve sektörde kendini göstermektedir. İşte bu alanlardan bir tanesi de sigara kullanan bireylere verilen elektronik sigara adı ile bireylerin hizmetine sunulmaktadır. Elektronik sigara modelleri ve fiyatları tasarlayıcı firmalar tarafından farklılık gösterebilmektedir.

Elektronik sigara dumanı bulunmayan buharlaştırıcı bir sistemle çalışan cihazlara verilen isimdir. Bu sistemde sigaranın ağız kısmından hava çekildiğinde hava sensörü bunu algılamakta ve devreye bildirmektedir. Bir bütün olan devre hemen çalışmaya başlar gücü açar ve cihazın atomizer adı verilen parçası titreştirme özelliği olan yüksek frekanslı parçayı devreye alır. Bu kısımda var olan tel hızlı bir şekilde ısınır ve temas halinde bulunan alkaloit sıvısını yüksek frekanslı pompa yüksek sesli bir titreşim oluşturarak parçacıkları belli boyutlarda olan bir tür soğuk dumana benzeyen buhar meydana getirmesini sağlamaktadır.

Bu meydana gelen buhar nefesle çekilen hava ile birleşir ve elektronik sigaranın kartuşu sayesinde dışarı çıkmaktadır. Kartuşun içerisinde bulunan sıvı aslında bitki özlü bir içeriğe sahiptir ve asıl sigaradan farklı olmakla birlikte kullanan kişiye ciddi bir ferahlık ve tatmin duygusu vermektedir. Bu durum bir manada sigarayı bırakma yolunu bireylere güvenilir biçimde sunmaktadır. Kartuş içerisinde bulunan bu sıvının içeriğinde etanol su tütün çiçeği esans alkoloit ve nikotin bulunmaktadır. Bireyler tercihlerine göre nikotin bulunmayan sıvı içeriklerini de tercih edebilmektedir. Kullanımı ile birlikte verdiği etki normal bir sigara tüketiminden farklı olmaması sebebi ile öne çıkmaktadır.

Bunun yanı sıra ürün kartuşları nikotin seviyesine göre sınıflandırılmaktadır. Kullanıcı kişiler kullanım alışkanlığına göre nikotin seviyesi düşüğe doğru kartuş seçimi yaparak sigaradan kurtulabilir ve bu sayede sigara bağımlılığın tamamen sonlanmasını sağlamaktadır. Elektronik sigaradan nefes çekildiğinde elektronik devre otomatik olarak çalışmaya başlar başlıktaki ışık normal sigara içiyormuş gibi kırmızı bir renk alır. Nefes çekme bırakıldığında elektronik devre otomatik olarak durur ve başlıktaki kırmızı ışık da söner. Eğer başlıktaki ışık mavi renk yanmaya başlarsa pili şarj etme zamanının geldiğini göstermektedir. Gösterge ışığının kırmızıdan yeşile dönmesi pilin tamamen şarj edildiğini göstermektedir. Bireyler elektronik sigara modelleri ve fiyatları ile ilgili pek çok bilgiye ulaşabilirler. Sitemizde bulunan modellere buradan ulaşabilirsiniz.

Elektronik Sigara Likitleri Hakkında

Written by admin. Posted in Sigarayı Bırakmak

elektronik-sigara-likitleriSigaranın zararlı maddelerinden kurtulmak ve sigara bağımlılığından kurtulmak için kullanılan elektronik sigaralar çevrenizde bulunanlarında daha az zarar görmesini sağlar. Elektronik sigara şu şekilde çalışmaktadır sigaranın bir ucundan hava çekildiğinde hava sensörü bunu algılar ve bunu entegreye iletir. Entegre derhal akımı açar ve atomizer adı verilen kısımdaki buharlaştırıcı kısma akım verir. Bu bölümde bulunan tugsten-wolfram teli hemen ısınarak temasta bulunduğu alkaloit sıvısını buharlaştırır. Soğuk olarak oluşan buhar çekilen hava ile birleşir.

Elektronik sigara likitleri içindeki alkoloit sıvısında glikol su etanol aroma ve nikotin bulunmaktadır. Elektronik sigaralarda normal sigaralarda bulunan kanserojen maddeler bulunmamaktadır. Kullanan kişiye verdiği etki normal sigaradan farklı değildir. Sadece farklı bir marka sigara içiyormuş gibi gelebilir. Değişik nikotin seviyesinde bulunan elektronik sigara likitleri arasından içme seviyenize göre en çok nikotin olan likitten başlanarak giderek nikotin seviyesi azaltılır. Son olarak sıfır nikotinli kullanılarak vücut nikotin bağımlılığından kurtulur. Sonrasında istenirse sıfır nikotinle sigara içilmeye devam edilebilir. El alışkanlığı devam edenler için tamamen zararsız sigara içme keyfi devam edilebilir.

Kokusu ve dumanı olmadığı için çevrenizi de rahatsız etmeyen elektronik sigaralar sadece nikotin alındığı için diğer zararlı maddelerden kurtulmuş olunur. El ve dudak alışkanlığını da ortadan kaldırmadan sigara bırakmaya çalışmak sizin için çok daha kolay olacak. İstediğiniz yerde içebilme imkanı olan elektrikli sigaraların yangın çıkarma riski azdır.

Sigaranın yasak olduğu birçok yerde içilebilir. Tüm bu avantajlarından dolayı sigara bırakmayı düşünüyor ve istiyorsanız elektronik sigarayı mutlaka denemelisiniz. Hem elinizde ve dudağınızda sigaraya benzerliğinden dolayı sigara içiyormuş gibi hissedeceksiniz. Ayrıca her içinize çektiğinizde ağzınıza dolan duman sayesinde gerçek sigarayı aramayacaksınız. Elektronik sigara sayesinde sigara bağımlılığınızdan tamamen kurtulacaksınız. Daha sağlıklı olacaksınız. Hem siz hem de çevrenizdekiler sigaranın içindeki diğer birçok zararlı maddeden etkilenmeyecek. Uzun uçak yolculukları yapanlarında sıklıkla kullandığı elektronik sigaralarda önemli olan sık sık şarj etmektir. Sizde gerçekten sigarayı bırakmak istiyor ve düşünüyorsanız hemen gidip bir tane elektronik sigara alıp bu kötü alışkanlıktan kurtulabilirsiniz.

Kaliteli Elektronik Sigara

Written by admin. Posted in Sigarayı Bırakmak

kaliteli-elektronik-sigaraSİGARA ALIŞKANLIĞINIZA YENİ BİR KURTULMA YÖNTEMİ GELİYOR

Sigara gerek insanın sağlığı gerek se bütçesini darmadağınık hale getiren başlıca unsurdur. Çekilen her sigara dumanı ciğerlerin yavaş yavaş zarar görmesine ve paranın havayı atılmasına sebebiyet vermektedir. Bununla birlikte gün geçtikçe konferanslar kitaplar ya da bilgilendirmeler sayesinde sigara kullanıcıları yavaş yavaş bu alışkanlıklarından vazgeçme ve bu alışkanlıklarını sonsuza kadar terk etme yoluna gitmektedirler. Bu da insanların giderek bilinçlendiğinin bir göstergesi olmakla birlikte toplumunda artık ileri gittiğinin bir göstergesidir.

Sigara bırakılması için başvurulan yollar oldukça ileri boyutlara taşınmakla birlikte yeni çıkan ürünler ve bunların kullanım anaları giderek yaygınlaşmıştır. İnsanlar bu çareler sayesinde yeni dermanlar aramakta ve sigara sorunlarına bu sayede son vermektedirler. En çok kullanılan yollardan biri ise elektronik sigara uygulamasıdır. Kısaca e-sigara denilen bu uygulama tütün mamullerine duyulan bağımlılıktan kurtulmak ve zararların insana vereceği faydasız durumlardan en azına indirmek amacıyla kullanılan bir elektronik üründür.

En basit tabir ile açıklamak gerekirse elektronik sigara duman yerine buhar oluşturmaktadır. Normal sigarada bulunan kanserojen ve ölümcül maddeler elektronik sigarada bulunmamaktadır. Duman üretmediğinden dolayı 4000 e yakın kimyasal içerikli ve zararlı maddeleri etrafa saçmaz ve pasif içici durumunda ki kişilere zarar vermemektedir. Yani etrafta ki kişilere zarar vermemekte ve rahatsız edici durumdan insanları kurtarmaktadır. Normal sigarada olan yangın tehlikesi elektronik sigarada bulunmamaktadır. Yapılan araştırmalar sonucunca bir yıl süreyle elektronik sigara kullanan tiryakilerin bu 1 yılın sonunda sigara alışkanlıklarından tamamen kurtuldukları kanısına ulaşılmıştır.

Elektronik sigara alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu e-sigaranın kalitesidir. Kaliteli elektronik sigara almak sağlık açısından en önemli kurallardandır. Çünkü sağlığı tehdit edecek boyutta ki ürünler insana zarar vererek faydadan çok ziyana sebep olmaktadır. Kaliteli elektronik sigara insanların sigara içme alışkanlıklarına son verecek boyutta ve kalitede düzenlenmiştir. Bu ürünlerin kalitelerine ve koşullarına ürünü almadan önce bakmak tüketicinin yapması gereken şeyler arasında yer almaktadır. Bu ürün normal mağazadan alınan bir bluz ya da pantolon olmadığı ve işin ucunda sağlık olduğu için gereken önem verilmeli ve gereken özen gösterilmektedir.

 

Elektronik Sigara Sıvıları

Written by admin. Posted in Sigarayı Bırakmak

elektronik-sigara-sivilariDAMAK ZEVKİNİZE GÖRE AYARLANMIŞ ELEKTRONİK SİGARA SIVILARI

Sigara tiryakilerine çözüm olarak üretilen ve vücuda zararı bulunmayan elektronik sigaralar içindeki aromalı elektronik sigara kartuşları doldurup sıvısı elektronik sigara sıvıları yoluyla elektronik sigaranın ana maddesini oluşturur. Bu sıvının kullanımında faydaları söz konusudur. Yeni kartuşlar alma zahmetinden kurtarmaktadır. Ayrıca kartuş tüketim fiyatının yarısından fazlası cebinizde kalmaktadır. Kişinin zevkine göre aroma seçme hakkı tanınmaktadır. İstenilen miktarda kullanım şansı sunulmaktadır. Şişeleri özel kilit sistemine sahiptir. Bu sayede çocukların erişimine karşı koruma gerçekleşir. Nikotin içermeyen sıvılar mevcuttur ve bitkisel içeriğe sahiptir.

Görüldüğü üzere vücuda etki etmeyen bu sıvılar sayesinde damak zevkinize göre seçme olanağı sizlere sunulmaktadır. İçeriğinde bitkisel gliserin hoş koku esansı ve trepatik nikotin mevcuttur. Elektronik sigara kartuşların doldurup sıvıları kullanım bilgisi şu şekilde daha aydınlanmanızı sağlayabiliriz. Tüm elektronik sigara kartuşlarına uyumludur. Sigara bırakmak isteyen kişilerin en doğru adresidir. Dolgun buhar ve tat gerçek sigara içim hissini yaşatır ve sigara bıraktırma garantisi söz konusudur. Çocuk koruması için kilitli kapak bulunur. Ayrıca en çok titizlikle yaklaşılan konuların başında içeriğinde kanserojen maddenin taşıyıp taşımadığı şüphesi yaşanılır. Fakat bu elektronik sigara sıvıları kesinlikle içeriğinde kanserojen maddeleri barındırmamaktadır.

Tamamen kapalı ve jelatinli olarak sizlere teslim edilmektedir. Bu dolum sıvısı genelde 10-30 ml arası şişelerde çeşitli hoş koku ve nikotin değerleriyle hazır olarak sizlere temin edilmektedir. Daha büyük gramajlarda da hazır alınabilmektedir. Ayrıca gerçek sigarayı elektronik sigara yoluyla bırakmak isteyen kişiler elektronik likitler ile başlayıp zaman ile nikotinsiz likitlere geçiş yapabilirler. Bu sayede yavaş yavaş sigaranın nikotinsiz içilebileceği beyne hükmedilir. Elektronik sigarayla vücudunuzun nikotin ihtiyaçları karşılanmaktadır. Elektronik sigara içeriğinde etken olan dolum sıvısında yan etkiler söz konusu değildir. Kesinlikle yan etki görülmez. Elektronik sigaranın içeriğindeki sıvı zararsızdır. Ayrıca sigara duman katran ve kül bırakmadan rahatlıkla her yerde kullanılabilir.

Sigara içerken sağlığınız tehdite girmez ve içeriğindeki aromalı sıvılarla keyif almanın ayrıcalığını yaşarsınız. Normal sigaraları kullanılırken ağızda kötü bir tat bırakır. Hatta kimi zaman kötü kokular bile yanınızdaki kişileri rahatsız edebilir. Bu dolum sıvısı sayesinde artık o kokuları gidermek mümkün olacaktır. İçeriğindeki aromalı özler sayesinde çevreyi rahatsız edici kokular ortadan kalkacaktır. Sizlerde elektronik sigara mucizesine şahit olarak ürünleri temin edebilirsiniz. Sağlığınız bizim için değerli.

 

Elektronik Sigara Ovale

Written by admin. Posted in Sigarayı Bırakmak

elektronik-sigara-ovaleSiz de mi sigara bağımlısı mısınız? Sigarayı bırakmak için bütün yolları denediniz ama bırakamadınız mı? O zaman artık elektronik sigara tanışmanızın vakti geldi! Elektronik sigaralar tütün ürünlerine karşı oluşan bağımlılıktan kurtulmak amacı ile kullanılan en etkili yöntemdir. Elektronik sigara tütün bağımlılığına karşı tasarlanmış bir tütün simülatörü görevi gören çevreye ve kullananlara %100 zararsız bir alettir.

Elektronik sigara normal sigaralardan tamamen farklı bir üründür. Bu alette herhangi bir yanma veya tutuşma olayı yoktur. İçerisinde kanserojen herhangi bir madde bulunmamaktadır. Elektronik sigara ovale dumanı ile etrafa zarar vermez ve koku yapmaz. Elektronik sigara sisteminde tıpkı normal sigara gibi bağımlı olan kişi kullanır. Alet normal sigara gibi etrafa zararsız  duman gönderir. Bu sayede kişi sanki sigara içiyormuş hissine kapılır. Elektronik sigaranın da çok az oranda içerisinde nikotin bulunmaktadır. Nikotine karşı bağımlılığı en aza indirmek için bu yöntem oldukça etkili bir yöntemdir.

Elektronik sigaranın çalışma sisteminde sigara şekline olan yapının içerisinde bir tasarım bulunmaktadır. Bu tasarım içerisinde alkaloit ismi verilen sıvı bir madde bulunur. Alkaloit sıvı içerisinde su etanol nikotin gibi zararsız maddeler bulunur. Nikotin maddesi aslında bizi sigaraya bağımlı hale getiren asıl maddedir. Yalnız Who( Dünya sağlık örgütü ) gibi pek çok kuruluş nikotin maddesinin aslında zararsız olduğu sigarada asıl zehirli olan şeylerin duman ile ortaya çıktığı ortaya koyulmuştur. Elektronik sigarada bu tasarım ile dumanın etkisi sıfıra indirilmiş onun yerine az oranda nikotin ile tıpkı normal sigara içiliyormuş hissi yaşanması sağlanmıştır. Elektronik sigaranın ortaya çıkardığı dumanda normal sigaralardaki kanserojen madde bulunmamaktadır. Elektronik sigaranın dumanı tamamen kokusuz renksiz ve sağlıklı özelliğe sahip olup hem etraftakileri hem de sizleri zehirlememektedir.

Sizde yıllarca bırakmaya çalıştığınız sigarayı halen bırakamamış durumda iseniz bir an önce elektronik sigara satın alın. Artık içtiğiniz sigaranın dumanı ile hem ailenizi hem de kendinizi zehirlemeyin. Sigaradan kurtulmak artık her şeyden kolay!

Elektronik Sigara Online Satış

Written by admin. Posted in Sigarayı Bırakmak

elektronik-sigara-online-satisUzun yıllardan beridir insanlar sağlığı tehdit eden sigarayı bırakabilmek için büyük mücadeleler vermektedir. Gelişen teknoloji sayesinde sigarayı bırakmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sigaranın bırakılmasını kolaylaştıracak olan elektronik sigaralar piyasada yerini almış durumda.

Elektronik sigara devri büyük bir sektörün oluşmasına da vesile olmuştur. 2009 yılından beridir ülkemizde satışı yapılan bu sigaralar insanlar tarafından her geçen gün daha fazla ilgi görmektedir. Gerçek sigaranın kötü etkilerinden kurtulmak isteyen ama bunu bir türlü beceremeyen insanlar elektronik sigara sayesinde hem sağlıklarına kavuşacaklar hem de ekonomik açıdan rahatlamış olacaklar. Elektronik sigara online satış yapan web sitemizden hem elektronik sigara alabilir hem de seçenekler arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

Elektronik sigara tıpkı bağımlısı olduğunuz sigaraların ağırlığında olduğu gibi görüntü olarak da sigaraya benzemektedir. Bu benzerlik gerçek sigarayı anımsattığı için sigarayı bırakma sürecinde kullanıcılara psikolojik açıdan da rahatlık sağlayacaktır. Elektronik sigaraların halk arasında birçok adı vardır. Toplum arasında; likit sigara yalancı sigara ve e sigara gibi isimlerle bilinmektedir. Bu ürün internet üzerinde son derece araştırılan ve aranan bir ürün halini almıştır. Sigarayı bırakmaya karar verenler elektronik sigara online satış sitelerini ziyaret ederek hem ürünü inceleme fırsatı yakalamakta hem de ürünü online olarak temin edebilmektedir.

Bu ürün dumansız buharlaştırıcı bir cihazdır. Bu cihazı kullanmaya başladığınızda; havayı içinize çektiğinizde hava sensörü anında aktif hale gelir ve entegre devreye bilgi gönderir. Bu devre akım sistemini açarak buharlaştırıcı kısma akım verecek böylece buharlaştırma olayını tetikleyecektir. E sigaranın bu kısmında yer alan tugsten (wolfram teli) derhal ısınmaya başlayacak ve temas halindeki alkaloit sıvısını buharlaştıracaktır. Burada oluşan soğuk buhar çekim esnasında oluşan hava ile birleşecektir. Bu cihaz içerisinde üretilen buhara isterseniz az miktarda nikotin de ekleyebilmektesiniz. Dolayısıyla hem sigarayı bırakmış oluyorsunuz hem de aynı zamanda sigaraya duyduğunuz isteği bastırabiliyorsunuz.

Elektronik sigara yapılan anketlerde olumlu sonuçlar almış ve güvenirliliği ile birçok insanın sigarayı bırakmasına sebep olmuştur. Kullanıcılar üzerinde yapılan kamuoyu yoklamalarında mısır tiryakisi diye adlandırılan sigara tiryakilerinde bile elektronik sigara etkili olmuştur.

Elektronik Sigara Markaları

Written by admin. Posted in Sigarayı Bırakmak

elektronik-sigara-markalariSigarayı zorlanmadan bırakmak isteyenlerin en büyük destekçisi olan elektronik sigara son zamanlarda çoğu kişi tarafından tercih edilmesi ile dikkat çekiyor. Tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biri de rahat kullanımı ve sigarayı andırmasıdır. Sigarayı bırakma döneminde sizi zorlayacak bütün problemleri sıkıntısız atlatmanızı sağlayacak elektronik sigara, sigara içerken en çok kullandığınız uzuvlarınızdan olan el ve dudak alışkanlığınız nedeni ile güçlük çekmenizin önüne geçiyor.

Bu cihaz ile sigarayı zorlanmadan bırakmanın en önemli etkenlerinden biri kullanan kişiye sigarayı andırması ve bu cihazdan da gerçek sigara gibi olmasa da duman çıkmasıdır. Bu cihazı kullananlar sayesinde çoğu kullanıcı gerginlik stres psikolojik sorun yaşamadan bu zorlu dönemi atlattıklarından sık sık bahsediyorlar. Sigarayı bırakacakların en büyük destekçisi olan elektronik sigaralar sayesinde hayatınızın geri kalanını sağlıklı bir şekilde geçireceksiniz. Ayrıca uygun fiyatlarda alabileceğiniz bu cihazı içine çeşitli aromalar ile tatlandırarak da kullanabilirsiniz. Elektronik sigara alırken cihazın kaliteli ve güvenilir olmasına dikkat edin. Zira niteliksiz olan cihazlar kısa bir süre sonra amacına uygun çalışmayacaktır. Elektronik sigara markaları kapsamında araştırma yaparken ürün özellikleri ve kullanıcı yorumlarını diğer markalar ile karşılaştırma yaparsanız sizin için en nitelikli elektronik sigaranın hangisi olacağına karar verebilirsiniz. Elektronik sigaranın yaygınlaşması nedeni ile bir sürü marka altında cihazlar üretilmeye başlandığı için bu cihazlarda her marka aynı güvenliği ve kaliteyi maalesef veremiyor.

Küçük bir araştırmama dayanarak en çok tercih edilen elektronik sigara markaları konusundan bahsedecek olursak; Delirium Joyetech Eroll Elips Sole ve Minimal markalarını tavsiye edebilirim. Bu markalar hem uzun ömürlü hem de amaca uygun çalışan dayanıklı cihazlardır. Siz de sigara kullanıyorsanız ve artık sigaranın size verdiği zararlardan kurtulmak istiyorsanız hemen size uygun bir elektronik sigaraya sahip olabilirsiniz. Bu cihaz sayesinde ”Sigarayı bırakmam çok zor olacak” düşüncesinden kurtulacak ve sigara bırakmayı ertelemeyeceksiniz. Bu sayede daha dinç bir bünyeye ve sağlıklı bir vücuda sahip olacaksınız. Elektronik sigara ile sigaranın zararlarından anında kurtulmak artık çok zahmetsiz.

Elektronik Sigara Market

Written by admin. Posted in Sigarayı Bırakmak

EKONOMİK TERCİHİNİZ ELEKTRONİK SİGARA

elektronik-sigara-marketSigara içmenin yasak olduğu bugün birçok alanda eğer iyi bir sigara tiryakisiyseniz tek başvurmanız gereken kaynak şimdiden iyi bir elektronik sigara elde etmektir. Size bu ürünün sağladığı en büyük kolaylık hem siz sigara içerken insanları dumanıyla boğarak çevrenizdekilerin nefes almasını engellememesi hem de birçok sigara içmenin yasak olduğu alanda rahatça kullanılabiliyor olmasıdır.

Ayrıca bu ürünün bir diğer bir etkili özelliği de özellikle sıkı içiciler için sigara bıraktırma özelliği de taşımasıdır. İçerisinde nikotin miktarı normal bir sigara paketine göre yarı yarıya azaltılmış olup günlük edinmeniz gereken güçlü nikotin ihtiyacınıza da büyük ölçüde cevap vermektedir. Daha önce bu ürünle tanışmayanlar için ürünü nerelerden temin edebilirsiniz? Nasıl kullanabilirsiniz? Makineleşmiş aletler gibi sürekli değişime ihtiyaç duyulan parçaları var mıdır? İşte tüm bu sorularınıza cevap bulabilmeniz için tam olarak doğru adrestesiniz.

İçerisinde bulunan alkolit sıvısı dediğimiz; su tütün etonol glikol esans ve nikotinden oluşan yapı sigaranın başlangıç ucundan hava çektiğinizde içerisinde yer alan sistem gereği normal sigarada dışarıya verdiğiniz duman yerine bu cihazda buhar verirsiniz. Cihazın bu likit bölümüne her çeşit aromadan yani esanstan doldurabilirsiniz. Sevdiğiniz aramaları biliyor olmanız ve buna göre bir tercih yapmanız yeterli! Nane aromalarından vanilya kokularına hatta soft tütün kokularına kadar daha birçok çeşit esans aromasını ürünü satın alırken isteyebilirsiniz.

Ürünü satın alırken dedik de peki bu ürünü nerelerden temin edebilirsiniz? Bu ürünü internet üzerinde bulunan elektronik sigara market sitelerinden elde edebileceğiniz gibi piyasada da bayilikleri mevcuttur. Bu konuda dikkat etmeniz gereken özellikle internet üzerinden satın aldığınız bu tip ürünlerde ürününüz elinize ulaştığında hasarlı ya da eksik parça ile gönderilmiş olmamasıdır. Diğer yandan bu ürünü satan ve bayilikler verilmiş birçok firmayı da piyasada bulabilirsiniz.

Ürününüzün alkaloit yapıdaki sıvısı tükendiğinde üzgünüz ki bu ürünü kullanamazsınız ama elbette ki bunun en iyi çözüm noktası kullanılamayacak diye atmak değil içerisindeki sıvı tüpü değiştirmek hepsi bu! Bunu elektronik sigara market aracılığıyla kolaylıkla yapabilirsiniz. İyi bir sigara içicisi olarak hala bir elektronik sigaranız yoksa şimdi bunu edinmenin tam vakti!

 

Elektronik Sigara Dolumu

Written by admin. Posted in Sigarayı Bırakmak

elektronik-sigara-dolumuELEKTRONİK SİGARA DOLUMU NASIL YAPILIR?

Elektronik sigara sigarayı bırakmak isteyenlerin en büyük yardımcısıdır. Bunun için sigarayı bırakmaya son derece kararlı olmanız ve sigarayı bırakmayı gerçekten istiyor olmanız gerekmektedir. Elektronik sigarayı kullanmaya başladıktan sonra etkisini hemen görmeye başlayacak sigarayı bırakma sürecini çok fazla sıkıntıya düşmeden geçirebileceksiniz. Ancak ilk bir haftada içerisinde zorlanabilirsiniz.

Bu bir haftadan sonra mümkün mertebe elektronik sigarayı kullanmaya gayret etmelisiniz. Bu zorlu haftayı yüksek nikotinli kartuşlar ikinci ve üçüncü haftayı orta seviyeli nikotinli kartuşlar sonraki haftada da düşük seviyede nikotinli kartuşlar kullanarak geçirebilirsiniz. Bir ayın sonunda da artık nikotinli kartuşlara ihtiyacınız kalmayacaktır. Bundan dolayı bir ay sonunda nikotinsiz kartuşlarla sigarayı bırakmaya devam etmelisiniz.

Yılların tiryakileri için sigarayı bırakma süreci doğal olarak çok zor geçecektir. Ancak bu konuda kararlı ve ısrarcı davranarak sigaradan sonsuza kadar kurtulabilir sigaranın kötü etkilerini de vücudunuzdan zamanla atmış olursunuz. Sigarayı bırakma konusunda başarılı olabilmek için elektronik sigarayı nasıl kullanmanız gerektiğini çok iyi bilmeniz gerekmektedir. Öncelikle işe elektronik sigara dolumu nasıl yapılır onu öğrenerek başlayalım. Her şeyden önce belirtmek isteriz ki; sigarayı bırakmaya karar veren elektronik sigara kullanıcıları iki ay gibi kısa bir sürede hem normal sigarayı bıraktıklarını hem de elektronik sigarayı bıraktıklarını ifade etmektedirler. Bundan dolayı ilk iki ay boyunca kararlı ve inatçı davranmakta fayda var. Bu kritik süre içerisinde normal sigaraya yönelmeden elektronik sigara kullanımına gayret etmek zorunludur.

Peki elektronik sigara dolumu nasıl yapılır? Elektronik sigara kartuşları işlevsel olarak aynıdır. Bir uçta buhar çekilir bir ucunda ağızlık vardır bir de polyester elyaf ile dolu bir sıvı kabı bulunmaktadır. E-sıvı konteynır bölümünde hava girişi kanalını görebilirsiniz. Elektronik sigara dolumu son derece kolaydır. Sadece yapılması gereken dolgu içine birkaç damla sıvı koymak ve bu sıvının emilimini beklemek yeterli olacaktır. Süre içerisinde emilim gerçekleşecektir. Ancak eğer sıvı emilir veya sıvı çok fazla doldurulursa bir kâğıt peçete yardımıyla fazla sıvının emilmesi sağlanır. Sıvı emici önce ısınmaya başlar.  Doğrudan atomizer üzerine bir damla sıvı damlatabilirsiniz. Sıvı kap kullanım için hazır olduktan sonra kartuş püskürtücü içine gelecek şekilde monte edilir.

 

Elektronik Sigara Kullanımı

Written by admin. Posted in Sigarayı Bırakmak

elektronik-sigara-kullanimiELEKTRONİK SİGARA KULLANIMI SAYESİNDE SİZDE BIRAKABİLİRSİNİZ

Ülkemizde her geçen gün sigaradan ölen ve çeşitli hastalıklara yakalanan insanların sayısı artmaktadır. Sigara içen ve beraberinde birçok hastalıktan kurtulmak isteyen insanlar sigarayı bırakmak istemektedirler. Sigarayı ilk olarak kafada bitirmek ve beraberinde gerekli olan önemli ayrıntıları uygulamaktır. Sigaranın sağlık için vücudu günden güne eriterek hastalanmaktadırlar. Bu yüzden ülkemizde çıkan elektronik sigara kullanımı ortaya çıkmıştır. Elektronik sigara görünümlü olup aslında sizin için özenle üretilen bir cihazdır. Gerçek sigaranın dumanı gibi elektronik sigara kötü kokusu olmayan ve bu dumandan etkilenmemektedirler. Sigaranın ışığı sayesinde sigara yanarak diğer sigara gibi yanıcı veya tehlike içermemektedir.

Sağlıklı hayatta yaşam sürmek ve hayatın tadını çıkarmak istiyorsanız beslenme ve spor yaparak bir daha içmemek üzere sigaradan uzak durabilirsiniz. Elektronik sigara sayesinde cihazın hafif ve taşınabilir ağırlıkta olması ve sağlam olması düşme anında kırılmamaktadır. Sigara içmek istediğinizde hemen elektronik sigarayı içerek zamanla vücudunuza zarar veren sigaranın bütün zehrini gidermektedir. Sigarayı bırakan kişilerin genelde sinirli ve çok yemek yiyen biri olarak görülse de bu cihazı kullanarak bu durumlar tamamen ortadan kalkmaktadır. Sigarayı bırakmak ve cihazın içerisinde olan likit denen sıvı sayesinde iç organlarınıza zarar vermeden kullanmanız mümkündür.

Teknolojinin ilerlemesi ve sağlık açısından düşünülen ve insanların sağlığı için üretilen ve kısa bir süre sonra sigarayı kendiliğinden bırakmaktadır. Sigara tiryakilerin ve sigarayı bırakmak isteyen her insanın koku ve dumandan etkilenmeden cihazı önerildiği şekilde kullanmanız şarttır. Hayatınız için bir başlangıç olacak bu durumu sizde yaşamak istiyorsanız hemen elektronik sigara alabilirsiniz. Elektronik sigara kullanımı ve diğer sigara içtiğinizde nelerle karşılaşacağınızı araştırarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hayatınızın değerli olması ve sigarayı bırakma konusunda düzenli olarak egzersiz yaparak kendinizi daha zinde ve enerji dolu hissedebilirsiniz. Sigara içme keyfini yaşayarak elektronik sigaranızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Elektronik sigara içen kişiler bu sigara bırakma konusunda sizi bağımlılıktan kurtarıp stres yaşamadan sigarayı bırakabilirsiniz. Artık sigaranın dumanından sevdikleriniz ve siz etkilenmeden geleceğe güvenle bakmanız mümkün olmaktadır.

 

Sosyal medya bağlantılarımız

Facebook SayfamızGoogle Plus Sayfamız